School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

School


 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Zdravo ja sam ja....

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
~*THE NOT BAD GIRL*~
chatujesh sa rbd,pa nemas puno vremena za ovaj forum
chatujesh sa rbd,pa nemas puno vremena za ovaj forum
~*THE NOT BAD GIRL*~


Broj poruka : 13
Godina : 29
Nesto o vama : Ja sam ja....
Koliko volite ovaj forum? :
Zdravo ja sam ja.... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Zdravo ja sam ja.... Right_bar_bleue

Datum upisa : 28.11.2008

Zdravo ja sam ja.... Empty
PočaljiNaslov: Zdravo ja sam ja....   Zdravo ja sam ja.... Icon_minitimePet Nov 28, 2008 10:05 pm

Cao svima moje ime je .....Ne voklim da pricam o mom imenu ali recicu vam mozda....ja sam iz Amerike zivela sam tamo do 5 godine sada zivim u Beogradu kod centra malo dalje....Volim Maite jer nam istim slovima pocinje ime...Idem na koncert necu kupiti V.P. jer sam kupila Lozu od 6000 sve cu videti prosli put nisam isla jer se jos nisam iz Trstenika preselila u Beograd umem da pricam vrlo dobro engleski imam 14 godina...Ipak recicu vam zovem se Marisja....to se ne pise tako tako me zovu prijatelji i u Beogradu se tako potpisujem Marrissa ali me oni zovu Marisja a ne Marisa mozete me zvati kako god zelite....samo ne molim vas Mony tako me zovu jer se prezivam tako....Engleski me je mama stalo terala da ucim i sad me tera i uvek ce me terati...jer zeli da znam Americki tj. Engleski jer sam zivela u Kaliformiji valjda je tako zovete i tamo sam uglavnom pricala Engeski...Kad bih uporedila Ameriku i Evropu tamo je mnogo bolje svi moji prijatelji prve male simpatije su tamo posto sam cesto tamo svaki raspust cak i kad traje po 10 dana ja idem tamo i super je tamo sad imam i decka...Nadam se da cemo se lepo druziti i ako j moja prica duga....V.V.P....BB
Nazad na vrh Ići dole
maite94
Admin
Admin
maite94


Broj poruka : 101
Godina : 29
Gde si : Sa Nickom...na waterbedu..ne brinite se nece biti nista............ZA SADA...
Sta radis kad nista ne radis : GLEDAM U SLIKU NICKA JONASA
Humor : hahahah
Nesto o vama : Obozavam Miley CYrus,Jonas Brothers i RBD!!!
Koliko volite ovaj forum? :
Zdravo ja sam ja.... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Zdravo ja sam ja.... Right_bar_bleue

Datum upisa : 22.06.2008

Zdravo ja sam ja.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zdravo ja sam ja....   Zdravo ja sam ja.... Icon_minitimePet Nov 28, 2008 10:23 pm

pa zar se nisi iz amerike preselila u bg..xD:)Smile welcyy
Nazad na vrh Ići dole
http://miley-cyrus.aforumfree.com
~*THE NOT BAD GIRL*~
chatujesh sa rbd,pa nemas puno vremena za ovaj forum
chatujesh sa rbd,pa nemas puno vremena za ovaj forum
~*THE NOT BAD GIRL*~


Broj poruka : 13
Godina : 29
Nesto o vama : Ja sam ja....
Koliko volite ovaj forum? :
Zdravo ja sam ja.... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Zdravo ja sam ja.... Right_bar_bleue

Datum upisa : 28.11.2008

Zdravo ja sam ja.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zdravo ja sam ja....   Zdravo ja sam ja.... Icon_minitimeSub Nov 29, 2008 1:11 am

ma ne i Amerike u Trstenik
Nazad na vrh Ići dole
maite94
Admin
Admin
maite94


Broj poruka : 101
Godina : 29
Gde si : Sa Nickom...na waterbedu..ne brinite se nece biti nista............ZA SADA...
Sta radis kad nista ne radis : GLEDAM U SLIKU NICKA JONASA
Humor : hahahah
Nesto o vama : Obozavam Miley CYrus,Jonas Brothers i RBD!!!
Koliko volite ovaj forum? :
Zdravo ja sam ja.... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Zdravo ja sam ja.... Right_bar_bleue

Datum upisa : 22.06.2008

Zdravo ja sam ja.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zdravo ja sam ja....   Zdravo ja sam ja.... Icon_minitimeSub Nov 29, 2008 1:46 am

ahaaa..pa iz trstenika u bg..Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://miley-cyrus.aforumfree.com
~*THE NOT BAD GIRL*~
chatujesh sa rbd,pa nemas puno vremena za ovaj forum
chatujesh sa rbd,pa nemas puno vremena za ovaj forum
~*THE NOT BAD GIRL*~


Broj poruka : 13
Godina : 29
Nesto o vama : Ja sam ja....
Koliko volite ovaj forum? :
Zdravo ja sam ja.... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Zdravo ja sam ja.... Right_bar_bleue

Datum upisa : 28.11.2008

Zdravo ja sam ja.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zdravo ja sam ja....   Zdravo ja sam ja.... Icon_minitimeSub Nov 29, 2008 1:56 pm

da
Nazad na vrh Ići dole
RBD_girl
Administrator
Administrator
RBD_girl


Broj poruka : 72
Gde si : Spavam na jednoj sjajnoj Zvezdi dok mi veliki Mesec tiho peva pjesme od RBD-a....
Koliko volite ovaj forum? :
Zdravo ja sam ja.... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Zdravo ja sam ja.... Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.06.2008

Zdravo ja sam ja.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zdravo ja sam ja....   Zdravo ja sam ja.... Icon_minitimeSub Nov 29, 2008 4:15 pm

Welcome!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zdravo ja sam ja.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zdravo ja sam ja....   Zdravo ja sam ja.... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Zdravo ja sam ja....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
School :: RBD :: Welcome-
Skoči na: